• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Стоматологічний кабінет Олега Блохіна
  Харків, вулиця Шекспіра, тел. 0 (50) 596-62... показати
  Харків, вулиця Шекспіра, 24, тел. 0(50)596-62-70 детальніше
  Ортодонтія Стоматологічний кабінет Олега Блохіна знаходиться у Харкові, вулиця Шекспіра. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про ортодонтія у Харкові

На цій сторінці зібрані ортодонтія, розташовані у Харкові. Locator.ua відомо про одна ортодонтія поряд з цим місцем серед яких Стоматологічний кабінет Олега Блохіна , який розташований на вул. Шекспіра. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ортодонтія.

 • Скільки Ортодонтія у Харкові?

  За даним Locator.ua у Харкові ведуть діяльність 1 Ортодонтія.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ортодонтія у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ортодонтія, перейдіть на сторінку Ортодонтія у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ортодонтія у Харкові?

  Ціни на послуги Ортодонтія залежать від конкретної послуги і Ортодонтія. Locator.ua дає можливість всім Ортодонтія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Ортодонтія.

 • Послугами яких Ортодонтія у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ортодонтія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Стоматологічний кабінет Олега Блохіна.

 • Як зв'язатись з цими Ортодонтія?

  Контакти для зв'язку з цими Ортодонтія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ортодонтія у Харкові

Ортодонтія за районами Харкова:

  Ортодонтія за близькістю до метро:

  23 серпня, Ботанічний сад