Журнал Locator.ua в Харкові

Ваш харьковский ассистент

Вплив проставок на підвіску авто: міфи і реальність

Чи потрібні Вашому автомобілю проставки? Скільки б дискусій не існувало між автомобілістами, все ж вони приходять до висновку, що установка проставок є одним із найпростіших способів збільшити кліренс.

5 уникальных мест Харькова для незабываемой фотосессии

Харьков — это удивительный город с богатой историей и красивой архитектурой, который предлагает множество уникальных мест для фотосессии. Сегодня, все что вам нужно сделать, это достать смартфон из кармана и нажать кнопку спуска затвора — и вы запечатлели особенный момент… Continue Reading →

Профессиональный перевод и заверение документов: как выбрать бюро переводов

Переводчик и лингвист – это не профессия, а стиль жизни, ведь на скольких языках мы можем объясняться и понимать других, столько новых контактов и цепочек полезных связей мы можем установить.

Методика ІКСІ: репродуктивна технологія, що дає надію на батьківство

Революційна технологія, яка дозволяє навіть у випадках чоловічого безпліддя, завагітніти, виносити та народити здорову дитину, що тепер є доступною в Україні у Києві та Харкові, у клініці Феськова – це запліднення методом ІКСІ, або інтрацитоплазматична ін’єкція сперми, метод, що став… Continue Reading →

Новшества в мире дверных замков

В Украине добротные дверные замки — не роскошь, а необходимость. Производители уделяют огромное внимание разработке новых технологий. Это улучшает защитные, эксплуатационные свойства запоров. Рассмотрим основные новшества, о которых стоит знать при выборе замков.

Как правильно подобрать новый смеситель

Выбирайте качественный смеситель, чтобы он прослужил вам долго без поломок. Самые прочные модели выполнены из латуни — этот материал лучший по эксплуатационным свойствам. Существует много разновидностей сантехники, рассмотрим основные виды и типы смешивания.

Неврози: розуміння, лікування та підтримка

В сучасному світі питання психічного здоров’я набуває все більшого значення. Неврози – це широкий клас психічних розладів, які вражають значну частину населення. Вони можуть проявлятися у вигляді тривоги, депресії, фобій або нав’язливих станів.

Як працюють вихрові заслонки

Вихрові заслонки є ключовою частиною системи впуску повітря у двигуні автомобіля, які забезпечують оптимальну ефективність та продуктивність. Їхнє призначення полягає в регулюванні потоку повітря, який поступає до циліндрів двигуна.

Корзина зчеплення: як вчасно виявити несправність?

Корзина зчеплення, також відома як диск зчеплення або вижимний диск, є однією з основних частин системи зчеплення автомобіля з механічною коробкою передач. Вона виконує декілька важливих функцій:

BMW XM: Новий еталон розкоші та потужності

BMW XM – це нова модель від BMW, що поєднує в собі розкіш, потужність та інновації. Цей гібридний plug-in SUV розширює межі класу люксових позашляховиків, пропонуючи вражаючий дизайн, бездоганний інтер’єр та передові технології.

« Older posts

© 2024 Журнал Locator.ua в Харкові — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑