Форсунки входять до сегменту витратних матеріалів, які досить часто піддаються зношуванню та підлягають заміні. Зазвичай ці елементи входять до складу паливних систем транспортних засобів, відповідаючи за стабільне вприскування паливно-мастильних матеріалів до циліндрів. Вони встановлюються на певних видах силових агрегатів, дозволяючи суттєво економити паливо, не допускати надмірних викидів продуктів згоряння в атмосферу.
Тих, кого цікавить все для ремонта форсунок ми запрошуємо на сайт інтернет-магазину Кlifex, у каталозі якого є гарний вибір запчастин.
Які бувають несправності форсунок, і в чому їх причина?
Ці елементи виходять з ладу в силу різних причин. До тих, які зустрічаються найчастіше, можна віднести наступне:
- використання палива низької якості, яке призводить до забруднення та накопичення шлаку на сітчастому фільтрі;
- наявність дрібного пилу та відкладень присадок на голчастому клапані, через що він нещільно закривається;
- недостатня пропускність випускного ходу;
- ефект короткого замикання в котушці;
- пошкодження кабелю, який приєднує блок керування.
Якщо вчасно не замінити форсунку, то в роботі транспортного засобу спостерігатиметься низка проблем. Вони проявлятимуться в надмірній витраті палива, зменшенні потужності силового вузла, зміну у функції холостого ходу, негараздів з роботою сажового фільтру тощо. Найкращим варіантом для ремонту у таких випадках стануть готові ремкомплекти з каталогу https://klifex.ua/remkomplekty-forsunok/ які передбачають все необхідне. Вони пропонуються в різному комплектуванні, що дає змогу кожному покупцеві підібрати оптимальний набір для окремих випадків.
Види форсунок
Класифікація даного виду запчастин передбачає наступні різновиди:
- Механічні. Так звана класика, яка використовуються в автомобільному секторі уже дуже давно. Суть їх роботи полягає у відкритті клапана під певним тиском. За конструкцією нагадує корпусну частину, всередині якої є пружина з голкою.
- Електромагнітні. Мають той же принцип роботи, що й механічні, проте замість пружини за підняття голки відповідає електромагнітний контролер. Цей вид найбільш затребуваний в інжекторних авто, де здійснюється низький тиск палива.
- Електрогідравлічні. Являють собою своєрідний тандем систем, де на вході працює електромагнітний формат, а на виході – механічний.
- П’єзоелектричні. У цьому випадку попередні моделі доповнюються кристалом. За навантаження тут відповідає клапан. Найчастіше використовуються на дизелях формату Common Rail.
Як правильно обрати ремкомплект для форсунок
Зазвичай типовий або базовий склад набору передбачає наявність наступних елементів:
- шайби та гайки;
- клапани (мультиплікатори);
- кільця ущільнювачів;
- розпилювач.
Найчастіше комплектація здійснюється універсальними шайбами, які підходять до майже всіх інжекторів. Окрім того, такі набори можуть підбиратися до конкретної запчастини. У процесі вибору важливо звертати особливу увагу на розмір клапанів. Обирати такі елементи варто за маркуванням VIN, який є 17-значним кодом. Номер вказується у технічному паспорті машини біля рядка «Номер шасі, рами, кузова». Окрім того, визначити його можна також за позначкою на самій форсунці – він розташовується прямо зверху. Ще один варіант вибору – технічні параметри транспортного засобу. Тут важливо врахувати його модифікацію, модель, рік випуску, показники двигуна.
Замовити потрібний ремкомплект вам буде просто безпосередньо на сайті магазину. Ми забезпечуємо зручність оплати та організуємо швидку доставку по Україні.
Останні коментарі