Locator Харків Онкологічна клінікаОнкологічна клініка Харків

Онкологічна клініка у Харкові

1
 • Обласний центр онкології, КНП «ОЦО»

  Харків, вулиця Лісопарківська, тел. 0 (95) 818-91... показати
  Харків, вулиця Лісопарківська, 4, тел. +380(95)818-91-03 детальніше
  Центр є неприбутковим закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає медичні послуги населенню м. Харкова та Харківської області. Основною метою...

Коротко про онкологічна клініка у Харкові (Харківська)

На цій сторінці зібрані онкологічна клініка, розташовані у Харкові (Харківська). Locator відомо про одна онкологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Обласний центр онкології, КНП «ОЦО» , який розташований на вул. Лісопарківська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці онкологічна клініка.

 • Скільки Онкологічна клініка у Харкові?

  За даним Locator у Харкові ведуть діяльність 1 Онкологічна клініка.

 • Які Онкологічна клініка найкращі у Харкові?

  Locator радить відвідати насступні Онкологічна клініка у Харкові: Обласний центр онкології, КНП «ОЦО».

 • Де знаходиться найближчі від мене Онкологічна клініка у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Онкологічна клініка, перейдіть на сторінку Онкологічна клініка у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Онкологічна клініка у Харкові?

  Ціни на послуги Онкологічна клініка залежать від конкретної послуги і Онкологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Онкологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Онкологічна клініка.

 • Послугами яких Онкологічна клініка у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Онкологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Обласний центр онкології, КНП «ОЦО».

 • Як зв'язатись з цими Онкологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Онкологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Онкологічна клініка у Харкові

Онкологічна клініка за районами Харкова: