Locator Харків Посольства, консульстваПосольства, консульства Харків

Посольства, консульства у Харкові

5
 • Генеральное консульство Республики Польша в г. Харькове

  вулиця Алчевських, тел. 0 (57) 757-88... показати
  вулиця Алчевських, вулиця, тел. +380(57)757-88-01 детальніше
  Посольства, консульства Генеральное консульство Республики Польша в г. Харькове знаходиться у Харкові, вулиця Алчевських. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:00.
 • Почестное консульство Турции

  вулиця Пушкінська, тел. 0 (57) 752-08... показати
  вулиця Пушкінська, пушкінська, тел. +380(57)752-08-08 детальніше
  Посольства, консульства Почестное консульство Турции знаходиться у Харкові, вулиця Пушкінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 12:30.
 • Генеральное консульство Российской Федерации в г. Харькове

  Харків, вулиця Максиміліанівська, тел. 0 (50) 302-31... показати
  Харків, вулиця Максиміліанівська, максиміліанівська, тел. +380(50)302-31-98 детальніше
  Посольства, консульства Генеральное консульство Российской Федерации в г. Харькове знаходиться у Харкові, вулиця Максиміліанівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:30 до 13:00.
 • Почетное консульство Азербайджанской Республики

  Харків, вулиця Ярослава Мудрого, тел. 0 (57) 700-05... показати
  Харків, вулиця Ярослава Мудрого, 7, тел. +380(57)700-05-31 детальніше
  Посольства, консульства Почетное консульство Азербайджанской Республики знаходиться у Харкові, вулиця Ярослава Мудрого. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Почетное консульство Литвы в городе Харькове

  вулиця Академіка Павлова, тел. 0 (67) 571-14... показати
  вулиця Академіка Павлова, вулиця, тел. +380(67)571-14-46 детальніше
  Посольства, консульства Почетное консульство Литвы в городе Харькове знаходиться у Харкові, вулиця Академіка Павлова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про посольства, консульства у Харкові (Харківська)

На цій сторінці зібрані посольства, консульства, розташовані у Харкові (Харківська). Locator відомо про п'ять посольства, консульства поряд з цим місцем серед яких Генеральное консульство Республики Польша в г. Харькове, Почестное консульство Турции, Генеральное консульство Российской Федерации в г. Харькове та інші , які розташовані на вул. Алчевських, вул. Пушкінська, вул. Максиміліанівська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці посольства, консульства.

 • Скільки Посольства, консульства у Харкові?

  За даним Locator у Харкові ведуть діяльність 5 Посольства, консульства.

 • Які Посольства, консульства найкращі у Харкові?

 • Де знаходиться найближчі від мене Посольства, консульства у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Посольства, консульства, перейдіть на сторінку Посольства, консульства у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Посольства, консульства у Харкові?

  Ціни на послуги Посольства, консульства залежать від конкретної послуги і Посольства, консульства. Locator.ua дає можливість всім Посольства, консульства вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Посольства, консульства.

 • Послугами яких Посольства, консульства у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Посольства, консульства, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Генеральное консульство Республики Польша в г. Харькове, Почестное консульство Турции, Генеральное консульство Российской Федерации в г. Харькове.

 • Як зв'язатись з цими Посольства, консульства?

  Контакти для зв'язку з цими Посольства, консульства ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Посольства, консульства у Харкові