• MADONNA family club

  вулиця Професорська, тел. 0 (67) 577-51... показати
  вулиця Професорська, 6, тел. +380(67)577-51-71 детальніше
  Вас цікавлять сімейні центри Харкова? Чекаємо на Вас у преміальному сімейному центрі MADONNA family club. Заняття з раннього розвитку для дітей від 4 міс., заняття в басейні для дітей від 4 міс....
 • Студія дитячого розвитку Радуга

  Григорівське шосе, тел. 0 (97) 699-93... показати
  Григорівське шосе, 57, тел. +380(97)699-93-02 детальніше
  Студія дитячого розвитку "Радуга" - місце, де ваша дитина зможе розкритися як особистість. Тут розвивають цікаво, корисно та захоплююче для дитини будь-якого віку. Наші напрямки: -...
 • Ліцей Шаалавім

  Харків, проспект Байрона, тел. 0 (57) 297-50... показати
  Харків, проспект Байрона, 152б, тел. +380(57)297-50-08 детальніше
  Ми не набираємо великих класів – нам важливий індивідуальний підхід до кожної дитини, створення для неї комфортних умов ефективного навчання та всебічного розвитку. Головне, щоб дитина йшла до школи..

Коротко про приватний садок у Харкові (Харківська)

На цій сторінці зібрані приватний садок, розташовані у Харкові (Харківська). Locator відомо про три приватний садок поряд з цим місцем серед яких MADONNA family club, Студія дитячого розвитку Радуга, Ліцей Шаалавім , які розташовані на вул. Професорська, ш. Григорівське, пр. Байрона. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватний садок.

 • Скільки Приватний садок у Харкові?

  За даним Locator у Харкові ведуть діяльність 3 Приватний садок.

 • Які Приватний садок найкращі у Харкові?

  Locator радить відвідати насступні Приватний садок у Харкові: MADONNA family club, Студія дитячого розвитку Радуга, Ліцей Шаалавім.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватний садок у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватний садок, перейдіть на сторінку Приватний садок у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватний садок у Харкові?

  Ціни на послуги Приватний садок залежать від конкретної послуги і Приватний садок. Locator.ua дає можливість всім Приватний садок вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватний садок.

 • Послугами яких Приватний садок у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватний садок, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: MADONNA family club, Студія дитячого розвитку Радуга, Ліцей Шаалавім.

 • Як зв'язатись з цими Приватний садок?

  Контакти для зв'язку з цими Приватний садок ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватний садок у Харкові

Приватний садок за районами Харкова:

Приватний садок за близькістю до метро:

Холодна гора

Більше популярних послуг у рубриці:

логопед, початкова школа (1-4 класи), аквааеробіка, підготовка до школи, заняття для вагітних у басейні, курси англійської мови для дітей, початкова школа - дитячий садок, плавання, консультація психолога, дитячий садок неповного дня, психолог, басейн, дитячий психолог