• Центр обращения с животными

  Харків, вулиця Маршала Рибалка, тел. 0 (57) 751-73... показати
  Харків, вулиця Маршала Рибалка, 45б, тел. +380(57)751-73-30 детальніше
  Притулок для тварин Центр обращения с животными знаходиться у Харкові, вулиця Маршала Рибалка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Центр обращения с животными

  проспект Юрія Гагаріна, тел. 0 (57) 751-73... показати
  проспект Юрія Гагаріна, 358, тел. +380(57)751-73-30 детальніше
  Притулок для тварин Центр обращения с животными знаходиться у Харкові, проспект Юрія Гагаріна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про притулок для тварин у Харкові (Харківська)

На цій сторінці зібрані притулок для тварин, розташовані у Харкові (Харківська). Locator відомо про дві притулок для тварин поряд з цим місцем серед яких Центр обращения с животными, Центр обращения с животными , які розташовані на вул. Маршала Рибалка, пр. Юрія Гагаріна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці притулок для тварин.

 • Скільки Притулок для тварин у Харкові?

  За даним Locator у Харкові ведуть діяльність 2 Притулок для тварин.

 • Які Притулок для тварин найкращі у Харкові?

  Locator радить відвідати насступні Притулок для тварин у Харкові: Центр обращения с животными, Центр обращения с животными.

 • Де знаходиться найближчі від мене Притулок для тварин у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Притулок для тварин, перейдіть на сторінку Притулок для тварин у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Притулок для тварин у Харкові?

  Ціни на послуги Притулок для тварин залежать від конкретної послуги і Притулок для тварин. Locator.ua дає можливість всім Притулок для тварин вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Притулок для тварин.

 • Послугами яких Притулок для тварин у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Притулок для тварин, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Центр обращения с животными, Центр обращения с животными.

 • Як зв'язатись з цими Притулок для тварин?

  Контакти для зв'язку з цими Притулок для тварин ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Притулок для тварин у Харкові

Притулок для тварин за районами Харкова:

Притулок для тварин за близькістю до метро:

Армійська, Імені Масельського

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар-анестезіолог, готель для тварин, вакцинація тварин, ветеринар-кардіолог, обробка від паразитів, ветеринар, ветеринар-стоматолог, чіпування, ветеринар-хірург, кастрація/стерилізація тварин, ветеринар дерматолог, ветеринар-ендокринолог, кремація тварин