Синагоги у Харкові

2
 • Караимская кенаса

  вулиця Кузнечна, тел.
  вулиця Кузнечна, 24, тел. детальніше
  Синагоги Караимская кенаса знаходиться у Харкові, вулиця Кузнечна.
 • Харьковская Хоральная Синагога

  Харків, вулиця Пушкінська, тел. 0 (57) 731-19... показати
  Харків, вулиця Пушкінська, 12, тел. +380(57)731-19-71 детальніше
  Синагоги Харьковская Хоральная Синагога знаходиться у Харкові, вулиця Пушкінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:30.

Коротко про синагоги у Харкові (Харківська)

На цій сторінці зібрані синагоги, розташовані у Харкові (Харківська). Locator відомо про дві синагоги поряд з цим місцем серед яких Караимская кенаса, Харьковская Хоральная Синагога , які розташовані на вул. Кузнечна, вул. Пушкінська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці синагоги.

 • Скільки Синагоги у Харкові?

  За даним Locator у Харкові ведуть діяльність 2 Синагоги.

 • Які Синагоги найкращі у Харкові?

  Locator радить відвідати насступні Синагоги у Харкові: Караимская кенаса, Харьковская Хоральная Синагога.

 • Де знаходиться найближчі від мене Синагоги у Харкові?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Синагоги, перейдіть на сторінку Синагоги у Харкові і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Синагоги у Харкові?

  Ціни на послуги Синагоги залежать від конкретної послуги і Синагоги. Locator.ua дає можливість всім Синагоги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Синагоги.

 • Послугами яких Синагоги у Харкові краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Синагоги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Караимская кенаса, Харьковская Хоральная Синагога.

 • Як зв'язатись з цими Синагоги?

  Контакти для зв'язку з цими Синагоги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Синагоги у Харкові